Aliĝilo al ĈEJ

El la retpaĝaro de Ĉeĥa Esperanto-Junularo.

Rimarko por neĉeĥparolantoj: Bv. pardoni, ke tiu ĉi paĝo ekzistas nur en la ĉeĥa lingvo. Ĝi okupiĝas pri internaj aferoj de ĈEJ kaj ĝia enhavo neniel povas utili al eksterlandanoj.
Přejít rovnou k přihlášce (http://esperanto.blahus.cz/cxej/aligxilo.php#aligxilo)

Milí přátelé,

v roce 2005 došlo k obnově ĈEJ - České esperantské mládeže. Zveme proto vás, mladé esperantisty, příznivce a třeba i jen zájemce o tento mezinárodní jazyk, do našeho kruhu. Snažíme se vybudovat klub české esperantské mládeže, který by měl sdružovat všechny mladé české esperantisty a zájemce o esperanto, pořádat kurzy, organizovat vlastní setkání a společné cesty na zahraniční akce, sbírat informace o esperantu a jeho využití, pomáhat lidem využívat esperanto k dopisování, cestování, přátelství a dalším účelům.

Většina komunikace mezi členy klubu probíhá prostřednictvím internetových stránek a elektronické pošty. Odkaz na elektronickou přihlášku naleznete nahoře na této stránce. Pokud byste nás chtěli kontaktovat papírovou poštou či e-mailem, adresy naleznete na stránce s kontaktními informacemi.

Pokud víte ve svém okolí o dalších mladých lidech se zájmem o esperanto, určitě jim o našich stránkách povězte, aby také měli možnost přihlásit se. Děkujeme.

Za ĈEJ 28.02.2005 Marek BLAHUŠ, Tomáš BŘICHÁČEK a Dáša CHVÁTALOVÁ.
Aktualizovali 18.05.2011 Marek BLAHUŠ a Mirek HRUŠKA.


Personaj iloj