DVD Esperanto Elektronike

El la retpaĝaro de Ĉeĥa Esperanto-Junularo.

Resumo en Esperanto: ĈEJ posedas limigitan stokon de ekzempleroj de la DVD Esperanto Elektronike de E@I (informoj pri ĝi en esperanto ĉi tie (http://www.esperantodvd.net/)) kaj vendas ilin en Ĉeĥio po 100 CZK. Interesiĝantoj bonvolu turni sin al ĈEJ por ekscii detalojn aŭ aranĝi mendon.

Co je to

Česká esperantská mládež (ĈEJ) si velmi cení svých členů, a proto se vedení rozhodlo obdarovat každého ze svých řádných členů českou verzí DVD Esperanto Elektronike, které obsahuje všemožné kurzy esperanta, informační materiály o jazyce, esperantskou hudbu, literaturu, filmy, zkrátka všechno, na co si jen dokážete vzpomenout ve spojení s jakoukoli fungující komunitou. Bližší informace o tomto DVD lze v esperantu nalézt na www.esperantodvd.net. Řádní členové (kteří do 31.8. zaplatili členský příspěvek na rok 2006) obdrží DVD v polovině září poštou či po dohodě osobním předáním. Současně však dále nabízíme DVD za výhodných podmínek i ke komerčnímu prodeji, proto pokud máte o zisk tohoto DVD zájem, čtěte dále.

Nabídka

DVD bylo vylisováno v polovině července v počtu 9000 kusů, které jsou již všechny rozebrány. Česká esperantská mládež (ĈEJ) vlastní cca 30 dosud nezadaných disků, které jsou k prodeji po stokoruně, bez jakýchkoliv závazků. Pokud by měl někdo zájem, nechť kontaktuje ĈEJ. DVD je dvouvrstvé a obsahuje přibližne 5,5 GB dat. Jeho obsah je za stanovených podmínek možné volně kopírovat, ovšem už jen sama cena potřebného prázdného média (dvojvrstvé disky lze koupit za cca 130 Kč) zřejmě předčí cenu z této nabídky. Za své peníze od nás dostanete DVD lisované a s ochranným povlakem, což zajišťuje lepší kvalitu a delší trvanlivost, v ochranném plastovém obalu a s barevným potiskem v českém jazyce. Níže si můžete prohlédnout obrázky, které jsme sami pořídili podle kusů, které máme na skladě.

Dosiero:Dvdee-kovrilo.jpg Dosiero:Dvdee-enhavo.jpg


Platba

Platbu lze vyřešit více způsoby, dle domluvy:

  1. Pokud by bylo možné na vhodném místě (obzvláště Brno, Praha, České Budějovice, Liberec, Uherské Hradiště, Světlá nad Sázavou) zařídit předání z ruky do ruky, ušetří se na poštovném i na poplatcích za zasílání peněz.
  2. Pokud toto není možné, můžete peníze zaslat na náš účet a poslat nám kopii nějakého dokladu o provedení platby (protože výpisu z účtu dostáváme jen jednou měsíčně).
  3. Nebo můžete na vlastní zodpovědnost poslat peníze ukryté v obálce a my vám váš disk obratem zašleme.
  4. Nebo lze vše poslat na dobírku, což bude asi nejdražší, ale i nejsnažší. V takovém případě by jste ale neplatili jen disk a poštovné, ale i poštovní poplatek za dobírku.

V každém případě nás o svém zájmu vždy nejprve informujte, abychom se s vámi mohli domluvit na podrobnostech předání a platby a mohli pro vás rezervovat požadovaný počet objednávaných disků.

Závěr

Věříme, že vás naše nabídka oslovila, a že se vám naše DVD bude líbit a využijete ho k bližšímu seznámení se s esperantem. Rádi si poslechneme vaše reakce a komentáře k DVD a dozvíme se, jak jste s ním spokojeni. Pište na adresu cxej@blahus.cz (mailto:cxej@blahus.cz). Na stejné adrese zodpovíme i jakékoliv dotazy k tomuto tématu.

Externí odkazy

Personaj iloj