Lančov:Jak se zaregistrovat

El la retpaĝaro de Ĉeĥa Esperanto-Junularo.

Hlavní strana

Nejprve si musíš přichystat pár údajů, které budeš pro přístup ke stránkám používat:

  • Přihlašovací jméno: Jméno, pod kterým chceš, aby si Tě systém zapamatoval. Může to být skutečné jméno (Josef Novák) nebo jen příjmení (Novák) nebo jen křestní jméno (Jan, Honza) nebo přezdívka (Žanek) či cokoliv jiného.
  • Heslo: Heslo o 5-30 znacích, které budeš znát jenom Ty. Zaručí, že se nikdo nebude moci vydávat za Tebe a přetvářet Tvé stránky.
  • Tvoje skutečné jméno: Tedy jak se doopravdy celým jménem jmenuješ (např. Jan Novák). Tato informace je důležitá pro správce stránek, aby tě podle jména poznali a věděli, že jseš členem klubu a že Ti můžou povolit přístup.

Tyto tři údaje si připrav a až to budeš mít, pošli je e-mailem správci stránek na adresu lancov@blahus.cz (mailto:lancov@blahus.cz) Během krátké doby Ti přijde zpět potvrzení o tom, že správce potvrdil Tvé přihlášení a umožnil Ti upravovat Tvoje stránky (v Seznamu členů) a články společné (ostatní - administrátorské - zůstanou uzamčeny).

Pokaždé, když pak budeš chtít psát do lančovských stránek, použij následující jednoduchý postup:

  1. Vpravo nahoře na stránce vidíš slovo Ensalutu (= přihlaš se). Klikni a dostaneš se na stránku, kde jsou dvě okénka:
  2. Via salutnomo (Přihlašovací jméno): Sem napíšeš své jméno, které jsi předtím poslal(a) správci.
  3. Via pasvorto (Tvé heslo): Sem napíšeš své heslo, které jsi předtím poslal(a) správci.
  4. Pak ještě zatrhni Rememoru mian pasvorton (Pamatuj si mé heslo), aby ses nemusel(a) přihlašovat pokaždé znovu a klikni na Ensalutu.

Pokud všechno vyplníš správně, nahoře na stránce se zobrazí tvoje přihlašovací jméno a od této doby můžeš podle svých přání měnit lančovské stránky. Jak na to se dozvíš na stránce Jak tvořit a upravovat tyto stránky.

Personaj iloj