Subtekstoj:Kara mia vilaĝinjo/Taskoj

El la retpaĝaro de Ĉeĥa Esperanto-Junularo.

Na této stránce naleznete přehled všech přidělených úseků filmu a stav jejich překladu. Seznam je nejprve zobrazen z pohledu celého filmu, níže poté následuje seznam přidělených úseků podle jednotlivých osob. Úseky jsou vyznačeny číslem počátečního a závěrečného titulku - číslování odpovídá číslování použitému v původních titulcích, kde si tak můžete dohledat, co vlastně máte překládat.

Enhavo

Pokyny

Sledujte prosím pravidelně seznam přidělených úseků a pokud zrovna nemáte co na práci, přivlastněte si nějaký dosud nepřidělený úsek a začněte na něm pracovat. Podrobný návod, jak na to, naleznete po kliknutí na tlačítko "redaktu (http://esperanto.blahus.cz/cxej/vikio/index.php?title=Subtekstoj:Kara_mia_vilaĝinjo/Taskoj&action=edit)" nahoře na stránce. Nezapomeňte, že abyste mohli cokoliv na těchto stránkách měnit, musíte se nejprve přihlásit.

Po dokončení práce na překladu přiděleného úseku sem vložte své výsledky. V případě delší doby trvání práce, problémů či nutnosti konzultace s ostatními můžete vložit i rozdělanou verzi, aby ostatní viděli, jak pokračujete. Svůj překlad přiděleného úseku můžete vložit/upravit buďto ihned po kliknutí na číselný rozsah titulků v seznamu (v případě prvního vkládání překladu), či po kliknutí na tento číselný rozsah a poté na tlačítko "redaktu" (v případě aktualizace již dříve vloženého překladu). Abyste docílili správného zobrazení vámi vložených přeložených titulků, přidejte před vkládaný text <pre> a za vkládaný text </pre>.

Celý film

Zatím je přeloženo: 993 z 993 titulků, tj. 100 % filmu. (aktualizace k 17.7.2006)

První CD: (původní titulky, anglické titulky) (přeložené titulky)

Druhé CD: (původní titulky, anglické titulky) (přeložené titulky)

Aleš TOMEČEK

Daniel MRÁZEK

Dáša CHVÁTALOVÁ

František SABOVČIK

Jan URBÁNEK

Dosud nebyly přiděleny žádné úseky filmu.

Marek BLAHUŠ

Mirek HRUŠKA

Pavel BIBR

Dosud nebyly přiděleny žádné úseky filmu.

Petr Adam DOHNÁLEK

Tomáš BŘICHÁČEK

Personaj iloj