Aliĝilo al ĈEJ

El la retpaĝaro de Ĉeĥa Esperanto-Junularo.

(Malsamoj inter versioj)
Kiel registrite je 11:03, 16. Okt 2006
Marko (Diskuto | kontribuoj)
precizigo de la rekta ligilo al aliĝilo, aldonita pasintŝanĝe
← Go to previous diff
Kiel registrite je 09:35, 15. Maj 2011
Miropiro (Diskuto | kontribuoj)
zaktualizována adresa, kam se má poslat přihláška!
Go to next diff →
Linio 19: Linio 19:
Popřípadě můžete přihlášku vytisknout na papír (pokud ji bude např. předávat někomu, kdo nemá přístup k internetu), vyplnit a zaslat na následující adresu: Popřípadě můžete přihlášku vytisknout na papír (pokud ji bude např. předávat někomu, kdo nemá přístup k internetu), vyplnit a zaslat na následující adresu:
- Dagmar Chvátalová+ Miroslav Hruška
- Vysočanská 763+ Haškova 2
- 582 91 Světlá nad Sázavou+ 638 00 Brno
- E-mail: [mailto:chrosticek@seznam.cz chrosticek@seznam.cz]+ E-mail: [mailto:miropiro2312@gmail.com miropiro2312@gmail.com]
Pokud víte ve svém okolí o nějakých dalších mladých lidech se zájmem o esperanto, určitě jim tento dopis předejte, aby také měli možnost přihlásit se. Děkujeme. Pokud víte ve svém okolí o nějakých dalších mladých lidech se zájmem o esperanto, určitě jim tento dopis předejte, aby také měli možnost přihlásit se. Děkujeme.
Za ĈEJ 28.2.2005 [[Marek BLAHUŠ]], [[Tomáš BŘICHÁČEK]] a [[Dáša CHVÁTALOVÁ]] Za ĈEJ 28.2.2005 [[Marek BLAHUŠ]], [[Tomáš BŘICHÁČEK]] a [[Dáša CHVÁTALOVÁ]]

Kiel registrite je 09:35, 15. Maj 2011

Rimarko por neĉeĥparolantoj: Bv. pardoni, ke tiu ĉi paĝo ekzistas nur en la ĉeĥa lingvo. Ĝi okupiĝas pri internaj aferoj de ĈEJ kaj ĝia enhavo neniel povas utili al eksterlandanoj.
Přejít rovnou k přihlášce (http://esperanto.blahus.cz/cxej/aligxilo.php#aligxilo)

Dne 28.2.2005 byl v rámci kampaně za účelem získání členů pro obnovované sdružení České esperantské mládeže rozeslán elektronickou poštou jednotlivcům i organizacím text následujícího dopisu:

Informační dopis o obnově České esperantské mládeže

Milí přátelé,

v letošním roce dochází k obnově ĈEJ - České esperantské mládeže. Zveme proto vás, mladé esperantisty, příznivce a třeba i jen zájemce o tento mezinárodní jazyk, do našeho kruhu. Snažíme se obnovit klub české esperantské mládeže, který by měl sdružovat všechny mladé české esperantisty a zájemce o esperanto, pořádat kurzy, organizovat vlastní setkání a společné cesty na zahraniční akce, sbírat informace o esperantu a jeho využití, pomáhat lidem využívat esperanto k dopisování, cestování, přátelství a dalším účelům.

Většina komunikace mezi členy klubu bude probíhat prostřednictvím internetových stránek a elektronické pošty, ale samozřejmě ani lidé bez přístupu k internetu nezůstanou stranou - mohou využít klasickou poštu.

Prozatímní WWW stránky si můžete prohlédnout na www.esperanto-cz.net (http://www.esperanto-praha.net/). Jsou zde zveřejňovány aktuality a zajímavosti ze světa esperantistů, kurzy a spousta dalších odkazů.

Nejdůležitější akcí tohoto roku bude IJK (Mezinárodní mládežnický kongres), které se koná začátkem srpna v Polsku (poblíž českých a slovenských hranic). Rádi bychom využili této příležitosti a zúčastnili se v co největším počtu. Je přece lepší jet se známými a kamarády společně. Vezmeme s sebou i toho, komu by se samotnému nechtělo.

Elektronickou přihlášku do ĈEJ naleznete na adrese http://esperanto.blahus.cz/cxej/aligxilo.php

Popřípadě můžete přihlášku vytisknout na papír (pokud ji bude např. předávat někomu, kdo nemá přístup k internetu), vyplnit a zaslat na následující adresu:

Miroslav Hruška
Haškova 2
638 00 Brno
E-mail: miropiro2312@gmail.com (mailto:miropiro2312@gmail.com)

Pokud víte ve svém okolí o nějakých dalších mladých lidech se zájmem o esperanto, určitě jim tento dopis předejte, aby také měli možnost přihlásit se. Děkujeme.

Za ĈEJ 28.2.2005 Marek BLAHUŠ, Tomáš BŘICHÁČEK a Dáša CHVÁTALOVÁ

Personaj iloj