Kiel kontribui

El la retpaĝaro de Ĉeĥa Esperanto-Junularo.

(Malsamoj inter versioj)
Kiel registrite je 22:14, 27. Mar 2005
Marko (Diskuto | kontribuoj)
unua versio
← Go to previous diff
Kiel registrite je 08:47, 17. Jun 2005
Marko (Diskuto | kontribuoj)
Proponoj al kontribuado -> Proponoj por kontribuado
Go to next diff →
Linio 7: Linio 7:
== Co přispívat == == Co přispívat ==
-Abychom podpořili zájem našich členů o stránky ĈEJ a umožnili jim procvičovat své znalosti esperanta, chystáme se průběžně vytvářet na těchto stránkách různé kampaně a soutěže, v jejichž rámci bude cílem jednotlivých zapojených členů vytvořit např. co nejlepší stránku o sobě, svém městě, svých zájmech či podobně. Aktuální seznam a více informací naleznete na stránce [[Proponoj al kontribuado|Návrhy k přispívání]].+Abychom podpořili zájem našich členů o stránky ĈEJ a umožnili jim procvičovat své znalosti esperanta, chystáme se průběžně vytvářet na těchto stránkách různé kampaně a soutěže, v jejichž rámci bude cílem jednotlivých zapojených členů vytvořit např. co nejlepší stránku o sobě, svém městě, svých zájmech či podobně. Aktuální seznam a více informací naleznete na stránce [[Proponoj por kontribuado|Návrhy k přispívání]].
== Proč přispívat == == Proč přispívat ==
Pokud se zapojíte do tvorby našich stránek a začnete přispívat např. články o sobě či svých zájmech, umožníte tak ostatním členům, ale prostřednictvím esperanta i mnoha dalším lidem z celého světa poznat vás a to, o co se zajímáte, a bude se s nimi moci podělit o své znalosti. A právě touha sdílet s ostatními to, co sami víte a ostatním můžete nabídnout, je základním hnacím motorem i takových velkých projektů jako je encyklopedie [http://www.wikipedia.org/ Wikipedia] či její esperantská verze [http://eo.wikipedia.org/ Vikipedio en Esperanto]. Doufáme, že se s podobným zájmem setkáme u vás, členů naší mládeže. '''Rozhodně se nebojte, že třeba ještě esperanto tak dobře neovládáte, a pište tak, jak dokážete. Ostatní vám určitě i tak porozumí a mohou vám pak třeba i poradit a něco nového vás naučit. Tak si současně můžete své znalosti zajímavou formou procvičit a zlepšit.''' Pokud se zapojíte do tvorby našich stránek a začnete přispívat např. články o sobě či svých zájmech, umožníte tak ostatním členům, ale prostřednictvím esperanta i mnoha dalším lidem z celého světa poznat vás a to, o co se zajímáte, a bude se s nimi moci podělit o své znalosti. A právě touha sdílet s ostatními to, co sami víte a ostatním můžete nabídnout, je základním hnacím motorem i takových velkých projektů jako je encyklopedie [http://www.wikipedia.org/ Wikipedia] či její esperantská verze [http://eo.wikipedia.org/ Vikipedio en Esperanto]. Doufáme, že se s podobným zájmem setkáme u vás, členů naší mládeže. '''Rozhodně se nebojte, že třeba ještě esperanto tak dobře neovládáte, a pište tak, jak dokážete. Ostatní vám určitě i tak porozumí a mohou vám pak třeba i poradit a něco nového vás naučit. Tak si současně můžete své znalosti zajímavou formou procvičit a zlepšit.'''

Kiel registrite je 08:47, 17. Jun 2005

Rimarko por neĉeĥparolantoj: Tiu ĉi paĝo eksplikas en la ĉeĥa lingvo kiel membroj de ĈEJ povas akiri salutnomon kaj ekkontribui al tiu ĉi retpaĝaro. Se vi pro iu ajn kialo ankaŭ interesiĝas esti kapabla kontribui (ekzemple se vi estas reprezentanto de e-asocio proksima de Ĉeĥio kaj volas kontribuadi al la listo de aranĝoj), tiam bonvolu kontakti la prizorganton de tiu ĉi retpaĝaro kaj sciigi al li vian peton. Ni klopodos akcepti tian peton kaj poste bonvenos viajn kontribuojn.

Jak přispívat

Na stránky České esperantské mládeže smí a je nabádán přispívat každý její člen. Abyste získali možnost přispívat, musíte nejprve získat uživatelské jméno (salutnomo) a heslo. Pokud vlastní uživatelské jméno ještě nemáte, můžete o jeho bezplatné přidělení požádat správce těchto stránek. S pomocí uživatelského jména a hesla se poté již můžete do systému přihlásit prostřednictvím odkazu ensalutu vpravo nahoře. Po přihlášení máte možnost měnit obsah stránek prostřednictvím odkazu edit (redaktu) na liště nad názvem stránky. Více o tom, jak se editují stránky, naleznete v článku nazvaném Jak editovat stránku.

Co přispívat

Abychom podpořili zájem našich členů o stránky ĈEJ a umožnili jim procvičovat své znalosti esperanta, chystáme se průběžně vytvářet na těchto stránkách různé kampaně a soutěže, v jejichž rámci bude cílem jednotlivých zapojených členů vytvořit např. co nejlepší stránku o sobě, svém městě, svých zájmech či podobně. Aktuální seznam a více informací naleznete na stránce Návrhy k přispívání.

Proč přispívat

Pokud se zapojíte do tvorby našich stránek a začnete přispívat např. články o sobě či svých zájmech, umožníte tak ostatním členům, ale prostřednictvím esperanta i mnoha dalším lidem z celého světa poznat vás a to, o co se zajímáte, a bude se s nimi moci podělit o své znalosti. A právě touha sdílet s ostatními to, co sami víte a ostatním můžete nabídnout, je základním hnacím motorem i takových velkých projektů jako je encyklopedie Wikipedia (http://www.wikipedia.org/) či její esperantská verze Vikipedio en Esperanto (http://eo.wikipedia.org/). Doufáme, že se s podobným zájmem setkáme u vás, členů naší mládeže. Rozhodně se nebojte, že třeba ještě esperanto tak dobře neovládáte, a pište tak, jak dokážete. Ostatní vám určitě i tak porozumí a mohou vám pak třeba i poradit a něco nového vás naučit. Tak si současně můžete své znalosti zajímavou formou procvičit a zlepšit.

Personaj iloj