Kurso de Esperanto

El la retpaĝaro de Ĉeĥa Esperanto-Junularo.

Rimarko por neĉeĥparolantoj: Bv. pardoni, ke tiu ĉi paĝo ekzistas nur en la ĉeĥa lingvo. Ĝi aŭ okupiĝas pri internaj aferoj de ĈEJ, aŭ ni bedaŭrinde ĝis nun ne sukcesis traduki ĝin.
knabinoj.jpg

Kurso de Esperanto je interaktivní kurz esperanta nabízený ve formě programu volně stažitelného z internetu.

Celý program je k dispozici v mnoha jazykových verzí, pochopitelně včetně češtiny. Kurz se skládá z 12 lekcí, z nichž každá je doplněna rozmanitými cvičeními, seznamem namluvených slovíček, písničkami a závěrečným opakovacím cvičením pro každou lekci. Tato závěrečná cvičení je možné zaslat e-mailem "učiteli", který řešení opraví a pošle zpět odpověď s vysvětlením chyb. S učitelem je možné konzultovat také jakékoliv další problémy.

Takovouto asistenci českým uživatelům programu Kurso de Esperanto nabízí Marek BLAHUŠ. Pokud máte zájem nechat si od něj kontrolovat svá cvičení, kontaktujte ho na adrese kursodeesperanto@blahus.cz (mailto:kursodeesperanto@blahus.cz) a obratem obdržíte více podrobností a návod k tomu, jak je třeba program nastavit, aby bylo možné odesílat řešení ke kontrole. Stejný návod naleznete také na zvláštní stránce.

Určitě si program Kurso de Esperanto vyzkoušejte, stojí to za to! Adresu stránek programu naleznete níže.

Viz také

Personaj iloj